HS Auto Staněk - auta jinak!

Předváděcí vozy a prémiové ojeté vozy se zárukou výrobce nebo smluvní zárukou HS Auto Staněk!

Nákup vozu

V HS Auto Staněk je nákup předváděcího vozu nejen komfortní, ale i bezpečný. Zakoupení vozu patří mezi největší rodinné investice. Proč riskovat koupě u nesolidního prodejce nebo ve virtuálních nabídkách? Jsme mnoho let fungující firma se zázemím a prosperujícími autosalony, ke které se zákazníci vracejí. Drtivá většina vozů je v našem vlastnictví a je možné si je prohlédnout, zkontrolovat a vyzkoušet. Prohlédněte si nabídku předváděcích vozů a přijďte se na ně podívat do Strakonic nebo Písku.

Proč nakoupit u nás a jak.

Nabídka předváděcích vozů HS Auto Staněk na těchto stránkách není virtuální. Nejedná se vozy, které jsou u nějakého prodejce často i v zahraničí. Prezentované vozy jsou v naprosté většině k vidění v našich autosalonech ve Strakonicích a Písku. Pouze u vozů, které jsou na cestě od dodavatele k nám nebo se připravují k prodeji, toto neplatí. U takového vozu je vždy uvedeno kdy bude k dispozici. Fotografie v detailech aut jsou autentické - jedná se o skutečnou fotografii nabízeného vozu.
 

Patříme k několika málo firmám, které s prodejem předváděcích, někdy uváděno referentských, vozů v ČR začaly. Bohaté zkušenosti a  mnohaleté vazby na naše smluvní dodavatele v západní Evropě nám umožňují nabízet předváděcí vozy nejen ve vysoké kvalitě, ale za velmi výhodných podmínek. Ti z Vás, kteří jste nabídky na internetu již srovnávali a vzali v úvahu všechny aspekty prodeje (cenu při konkrétní výbavě, faktickou existenci vozu, solidnost dodavatele, přístup k zákazníkovi, prezentaci vozu....) nám jistě dáte za pravdu.

Jak prohlížet nabídku předváděcích vozů?

Předváděcí vozy je možné vyhledávat podle značky nebo modelu. Nabízeny jsou jen vozy a modely, které jsou připraveny k prodeji. Hledáte-li vůz s konkrétní technickou specifikací můžete pro snadnější nalezení využít řazení dle konkrétního požadavku. Vozy, které jsou velmi podobné a liší se většinou jen počtem najetých km a cenou jsou pro zjednodušení sdruženy do skupin.

V detailu vozu Vám jsou zobrazeny všechny dostupné informace o vozu. Technické parametry, výbava, fotografie konkrétního vozu a cena. V detailu vozu se také zobrazí podobné vozy v naší nabídce a historie Vámi prohlédnutých vozů. V této části také můžete vyplnit formulář a odeslat dotaz na zobrazené auto nebo ho přímo rezervovat.

Jak postupovat, pokud se mi vůz líbí nebo mám dotaz?

V každém detailu vozu je kontaktní formulář, pomocí kterého můžete odeslat dotaz nebo přímo rezervovat konkrétní vůz. Další možností je kontaktní formulář, který se zobrazí po kliknutí na e-mail v části kontakt. Další možností je napsat prostý e-mail nebo zatelefonovat na některé z uvedených tefonních čísel. Odešlete-li formulář v nejbližším možném termínu (obvykle stejný nebo následující den), budete kontaktováni prodejcem případně přímo osloveným pracovníkem. Neváhejte této možnosti využít.

Jak postupovat, pokud chci využít financování vozu?

U jednotlivých detailů vozu je tlačítko úvěr / leasing. Stisknutím přejdete do části financování, kde jsou základní informace o možnosti financování. Je možné si tam vypočítat obvyklou výši splátky pro úvěr. Díky smluvním vazbám a množstevním slevám jsme ale schopni Vám nabídnout podmínky ještě lepší. Pomocí kontaktního formuláře si vyžádejte individuální nabídku ušitou na míru přímo pro Vás.

Jak je to se zárukou?

Ve většině případů jsou prodávané vozy v záruce výrobce. Pokud tomu tak není HS Auto Staněk s Vámi uzavře smluvní záruku, která záruku výrobce nahrazuje. Smluvní záruka je jeden rok a pokrývá závady jednotlivých komponentů vozu.

Jedu si pro auto, co si vzít s sebou?

Jistě jste byl již prodejcem informován. Přesto rekapitulace dokladů:

  • Občanský průkaz.
  • Živnostenský list - u živnostníků.
  • Výpis z obchodního rejstříku - u obchodních společností.

Mám doma auto, které jsem koupil u HS Auto Staněk.

Především Vám blahopřejeme a děkujeme. Věříme, že budete s vozem spokojeni. Budete-li mít nějaký dotaz ohledně obsluhy nebo servisu neváhejte nás kontaktovat. Naše starost o Vás prodejem vozu nekončí.

Autosalon Strakonice:

Nebřehovice 34, 386 01 Strakonice
Telefon: +420 383 335 366
Mobil: +420 737 236 205
E-mail: hsauto@hsauto.cz
GPS: 49°14'21.568"N, 13°58'2.435"E

Autosalon Písek:

Táborská 2472, 397 01 Písek
Telefon: +420 382 212 561
Mobil: +420 731 410 817
E-mail: hsauto@hsauto.cz
GPS: 49°18'55.153"N, 14°9'46.209"E

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.